NASZA DZIAŁANOŚĆ

Główną dziedziną działalności naszej firmy jest organizacja przewozów drogowych z wykorzystaniem różnych rozwiązań logistycznych.

Nasz doświadczony zespół fachowców stanowi gwarancję terminowej i bezproblemowej dostawy towaru.

Zatrudniamy kompetentnych i sprawdzonych kierowców z dużym doświadczeniem zawodowym a pracownicy biurowi posługują się trzema językami.

Od 2006 roku sukcesywnie zakupujemy tabor. Obecnie mamy już 20 nowych zestawów samochodowych marki Volvo i Scania w skład, których wchodzą nowoczesne naczepy chłodnie umożliwiające przewóz artykułów żywnościowych (mrożonych, schłodzonych) w temperaturze od -25°C do +25°C o ładowności do 22 ton.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która zajmuje się przewozem świeżej schłodzonej i mrożonej ryby z Norwegii na wschód.

Posiadamy bardzo dobre doświadczenie w tym kierunku.

Nasi kierowcy mają znakomitą znajomość terenu norweskiego a samochody przygotowane są na każdą pogodę ( opony zimowe, łańcuchy na kołach).

W celu zapewnienia wysokiej, jakości usług, wszystkie nasze ciągniki mają zamontowany system nawigacji satelitarnej GPS. Dzięki temu mamy pełną informację dotyczącą położenia geograficznego pojazdu, czasach pracy kierowców itp.

Zapewniamy wykonanie usługi przewozu towarów od klienta do klienta. Państwo jedynie wskazujecie miejsce załadunku i rozładunku, resztą zajmujemy się my.

Nasze usługi dotyczące transportu drogowego obejmują: transport międzynarodowy; spedycję ładunków " door-to-door"; FTL (full truck load) transport całopojazdowy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie przekłada się, na jakość i profesjonalizm naszych usług.